דשא סינטטי לפרוייקטים

עוז pro בפריסה ארצית
עוז pro בפריסה ארצית
דשא סינטטי למגרשי ספורט
דשא סינטטי לבתי ספר
דשא סינטטי למבני ציבור
דשא סינטטי למלונות ומסעדות
דשא סינטטי לרשויות מקומיות
דשא סינטטי לגני ילדים

דשא עוז מוכרת בישראל בזכות מוצריה האיכותיים בתחום דשא סינטטי. דשא עוז פרו מובילה את ענף דשא סינטטי בישראל: דשא סינטטי  Pro – דשא סינטטי מקצועי לכל מטרה, מתאים במיוחד לאקלים הישראלי ומתאפיין בעמידות יוצאת דופן! אין זה פלא כי גורמים רבים בוחרים לעבוד עם החברה ולהתחדש במדשאות דשא סינטטי מקצועי בעלות מראה טבעי ואסתטי.

דשא סינטטי לפרוייקטים מכל הסוגים מזמינים רק בדשא עוז ומבטיחים מוצר איכותי ואמין!

דשא סינטטי מקצועי בכול מקום

כחלק מהרצון לשמור על שטחים ציבוריים מטופחים ונאים עובדת דשא עוז בשיתוף עם רשויות מקומיות בכול רחבי הארץ, מתקינה דשא סינטטי איכותי במתחמים ציבוריים, איי תנועה וכיכרות ובפארקים ציבוריים.

דשא סינטטי לפרוייקטיםהתקנת דשא סינטטי הפכה צברה פופולאריות גם בקרב גני אירועים, מלונות ומסעדות שמצאו כי קבלת תוצאה רעננה ואוורירית באזור אינה מחייבת שתילת דשא טבעי, הדורש השקיה ומחויב אחזקה קפדנית: דישון, גיזום וכיסוח. דשא סינטטי עבור עסקים אלו מהווה את הפתרון המושלם שמאפשר לשמור על חזות ירוקה ונעימה באזור בכול עונות השנה.

ילדי הגנים ותלמידי בית הספר גם הם מכירים היטב את הדשא הסינטטי המקצועי של דשא עוז שכבר הותקן במוסדות חינוך רבים בפריסה ארצית. דשא סינטטי מנעים את הבילוי בחצר בית הספר בהפסקות וילדי הגן נהנים לשחק על דשא סינטטי שפעמים רבות משולב במשטחי בטיחותית בולמי נפילות ולהגברת רמת הבטיחות.

גם ענף הספורט זכה להתחדשות עם התקנת מרבדי דשא סינטטי במגרשי ספורט מקצועיים בכול רחבי הארץ. המשחק על גבי מרבדי דשא סינטטי של דשא עוז הפך לחוויה יוצאת דופן כפי שמעידים הספורטאים בענפי הספורט הרבים: כדורגל, קטרגל, טניס, ועוד.

דשא עוז מספקת באופן שוטף דשא סינטטי לפרוייקטים מיוחדים גדולים וקטנים כאחד. מתכננים פרויקט ייחודי? פנו לדשא עוז להזמנת מרבדי דשא סינטטי  Pro.

דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי מקצועי

דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי מספקת את מרבדי הדשא האיכותיים ביותר שניתנים להתקנה פשוטה על גבי כל סוגי המשטחים: ריצוף, פרקט, שיש, חול, או כל סוג מצע אחר. החברה מספקת מגוון סוגים של דגמי דשא סינטטי לבחירתו של הצרכן: דשא סינטטי עם סיבים מתפצלים, דשא סינטטי בעל עורך סיב משתנה, מבחר גווני דשא סינטטי לבחירה ועוד שפע אפשרויות לבחירת דשא סינטטי בהתאם להעדפותיו של הצרכן. שלל הדגמים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות לאחר שעברו בדיקות של מכון התקנים הישראלים. דשא סינטטי של דשא עוז עמיד בתנאי מזג אוויר משתנים ומתאימים לאקלים הישראלי.

דשא עוז מספקת אחריות על מוצריה ומזמינה את כולם ליהנות מדשא סינטטי מקצועי! התקשרו 1-700-702-602