שיווק והתקנת דשא סינטטי לרשויות מקומיות

 

כל עירייה ומועצה מקומית שואפת לטיפוח חזות העיר, כחלק מהשירות וחווית המחייה של התושבים, אך עלות אחזקת הנוי בשטחים הציבוריים גבוהה מאוד, דורשת זמן יקר וכוח אדם, ומהווה מעמסה גדולה. שיווק והתקנת דשא סינטטי לרשויות מקומיות, עיריות ומוסדות ציבור זוהי התמחותה של חברת דשא עוז.

בעזרת שיווק והתקנה של דשא סינטטי איכותי מספקת דשא עוז את הפתרון אידיאלי עבור כל רשות מקומית. מרבדי דשא סינטטי איכותי אינם דורשים השקיה, דישון או כיסוח, הוא עמיד היטב בפני פגעי מזג האוויר ובכך חוסך מידי שנה מאות אלפי שקלים. הגנים, המדשאות, איי התנועה והכיכרות נשארים ירוקים ומרהיבים כל השנה, לרווחת התושבים, המבקרים ולגאוות ראשי הערים והמועצות.

את הדשא הסינטטי ניתן להתקין במתחמים ציבוריים ומוסדות, המרבדים מתאימים לחיפוי כיכרות ואיי תנועה וגם המדשאות בפארקים הציבוריים רק ירווחו מהתקנה של דשא מלאכותי איכותי.

לבחירתכם מגוון דגמים של דשא: דשא עם סיבים צפופים, במגוון אורכים, צבעים וגוונים.

לדשא סינטטי יתרונות מובהקים על פני דשא טבעי היות והוא לא דורש השקיה, גיזום, דישון ואת כלל התחזוקה שמחייבות מדשאות של דשא אמיתי. אזורים בהם הותקן דשא סינטטי שומרים על המראה הירוק והמלבלב לאורך כל השנה ללא קשר לעונה ויוצרים סביבה מסודרת ומטופחת.

מבחר דגמים של דשא סינטטי לרשויות מקומיות מחכה לכם כאן – חייגו עכשיו להזמנת התקנת דשא סינטטי: 1-700-702-602

דשא סינטטי לרשויות מקומיות