דשא עוז – מספר 1 בדשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועיים

מתכננים מגרש ספורט מקצועי? דשא עוז ספורט מספר 1 בדשא סינטטי מובילה את תחום דשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועיים בפריסה ארצית. דשא עוז מתקינה דשא סינטטי מקצועי לכל סוגי מגרשי הספורט בישראל: מגרשי כדורגל מקצועיים, מגרשי קטרגל, מגרשי טניס, ואף מגרשי מיניפיץ' רב תכליתיים. עשרות מגרשי ספורט ברחבי הארץ כבר התחדשו בדשא סינטטי מקצועי ואיכותי והתוצאות מוכיחות את עצמן כל פעם מחדש, כאשר השחקנים חוזרים ומציינים לטובה את השיפור הניכר שחל בחוויית המשחק מרגע התקנתו של דשא סינטטי ייעודי.

מה היתרונות של דשא סינטטי למגרשי ספורט?

דשא סינטטי מקצועי למגרשי ספורט מתאפיין ביתרונות מובהקים הנותנים לו עדיפות על פני דשא טבעי. ראשית, תחזוקתו של דשא סינטטי פשוטה, הוא אינו דורש השקיה ולכן גם חסכוני במים. לעומת דשא טבעי שנהרס והופך לדליל כתוצאה מהפעילות האינטנסיבית המתבצעת על גביו, דשא סינטטי מקצועי ואיכותי עמיד לאורך שנים, שומר על המראה הירוק, סיביו שומרים על מידת הצפיפות הגבוהה והסיבים חוזרים ומזדקרים בחזרה לאחר דריכה על הדשא. דשא עוז ספורט מייבאת מבלגיה דשא סינטטי מקצועי של היצרן המוביל בענף דשא סינטטי ומשווקת אותו בארץ.

דשא סינטטי מתוצרת DOMO הינו דשא ייעודי לפעילות ספורטיבית מקצועית ומותאם לצורך כך במיוחד. דשא סינטטי מקצועי משלב טכנולוגיה חדשנית המכונה HELIFLEX, המאפשרת לייצר סיבים גמישים ועמידים לאורך זמן. סיבים אלו פותחו במיוחד במטרה לאפשר לכדור לנוע בטבעיות בשטח המגרש, וכן, למנוע כוויות שעשויות להיגרם לשחקנים בעת החלקה או נפילה על גבי הדשא. דשא עוז ספורט מעמידה לרשותכם שורה של דגמי דשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועיים. צוות דשא עוז ישמח לייעץ לכם בבחירת סוג הדשא האידיאלי לסוג המגרש וטיב הפעילות הצפויה להתקיים בו.

 דשא סינטטי למגרשי ספורט

זה הזמן להתקדם למגרש מקצועי ומעודכן! דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי מזמינה אתכם לשדרג את מגרש הספורט ולספק לספורטאים שלכם את חווית המשחק האולטימטיבית!

דשא עוז כאן לשירותכם בכל עת – חייגו 1-700-702-602